FIFA 2022 atkrintamųjų etapo rungtynės

Aštuntfinalis buvo žaidžiamas gruodžio 3–7 dienomis.A grupės nugalėtojai Nyderlandai pelnė įvarčius per Memphis Depay, Daley Blind ir Denzel Dumfries, įveikę JAV 3:1, o Haji Wrightas įvarčius JAV pelnė.Messi pelnė trečią įvartį turnyre kartu su Juliánu Álvarezu ir suteikė Argentinai dviejų įvarčių pranašumą prieš Australiją ir, nepaisant Enzo Fernándezo įvarčio po Craigo Goodwino smūgio, Argentina laimėjo 2:1.Olivier Giroud įvartis ir Mbappé įtvaras leido Prancūzijai 3:1 nugalėti Lenkiją, o vienintelį įvartį Lenkijai pelnė Robertas Lewandowskis iš baudos.Anglija 3:0 įveikė Senegalą, o įvarčius pelnė Jordanas Hendersonas, Harry Kane'as ir Bukayo Saka.Daizenas Maeda pirmajame kėlinyje įmušė įvartį Japonijos rinktinei prieš Kroatiją, o antrajame išlygino Ivanas Perišičius.Nė vienai komandai nepavyko rasti nugalėtojo, Kroatijai 3:1 nugalėjus Japoniją baudinių serijoje.Brazilijos komandai įvarčius pelnė Vinícius Júnior, Neymar, Richarlison ir Lucas Paquetá, bet Pietų Korėjos Paiko Seung-ho salvė sumažino atsilikimą iki 4:1.Maroko ir Ispanijos rungtynės po 90 minučių baigėsi lygiosiomis be įvarčių, ir rungtynės buvo išsiųstos į pratęsimą.Per pratęsimą nė viena komanda negalėjo pelnyti įvarčio;Marokas laimėjo rungtynes ​​3:0 baudiniais.Gonçalo Ramoso hat-trick'as paskatino Portugaliją nugalėti Šveicariją 6:1, įvarčius pelnė portugalas Pepe, Raphaël Guerreiro ir Rafaelis Leão bei šveicaras Manuelis Akanji.

Ketvirtfinaliai buvo žaidžiami gruodžio 9 ir 10 dienomis.Kroatija ir Brazilija po 90 minučių baigėsi 0:0 ir išvyko į pratęsimą.Neymaras brazilams įmušė įvartį 15 pratęsimo minutę.Tačiau Kroatija antrajame pratęsimo kėlinyje išlygino rezultatą per Bruno Petkovičių.Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, baudinių serija nulėmė varžybas, o Kroatija laimėjo seriją 4:2.Nahuelis Molina ir Messi pasižymėjo Argentinos rinktinėje, kol Woutas Weghorstas prieš pat rungtynių pabaigą dviem įvarčiais išlygino rezultatą.Rungtynės vyko iki pratęsimo, o vėliau ir baudinių, kur Argentina iškovojo pergalę 4:3.Marokas 1:0 nugalėjo Portugaliją, o pirmojo kėlinio pabaigoje įvarčius pelnė Youssefas En-Nesyri.Marokas tapo pirmąja Afrikos ir pirmąja arabų valstybe, patekusia iki konkurso pusfinalio.Nepaisant to, kad Harry Kane'as įmušė 11 metrų baudinį Anglijos rinktinei, to nepakako įveikti Prancūziją, kuri Aurélien Tchouaméni ir Olivier Giroud įvarčiais laimėjo 2:1, ir nusileido į antrąjį pasaulio čempionato pusfinalį iš eilės.

Ateikite ir susikurkite savo skėtį, kad palaikytumėte komandą!

Paskelbimo laikas: 2022-12-13